Články

Domažlice – Bohemians: Klokani bez problémů postoupí
article image

4.9.201

Bude rozdíl dvou soutěží markantní, anebo snad uvidí Pohár České pošty senzaci? Ligoví Bohemians jedou ve 2. kole na hřiště třetiligových Domažlic a svoji převahu jasně předvedou. Odvezou si pohodový postup.

Klokani o víkendu uspěli v klíčovém duelu se Znojmem, které v Ďolíčku s přehledem porazili 2:0, utekli z pásma sestupu a konečně se jim dýchá o něco lépe. Při reprezentační pauze nemají důvod šetřit opory, a tak na západ Čech vyrazí v plné síle. „Nechceme opakovat loňské ostudné vyřazení s Meteorem. Pohár bereme s plnou vážností, takže nebudeme dělat velké změny,“ slíbil trenér Weber. Domažličtí, kteří bývali farmou Plzně, se za posledních deset let z krajských soutěží prokousali až do ČFL, loni skončili čtvrtí a jejich 81 nastřílených gólů bylo suverénně nejvíce. Letos jsou zatím poněkud nevýrazní, dvakrát v řadě prohráli. Proti favoritovi vsadí na bojovnost, ale jen to stačit nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Domažlice - Bohemians 1905 1:0 2 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip