Články

Dněpr – Inter: remízový duel v Kyjevě
article image

18.9.201

Kvůli napjaté situaci na Ukrajině odehraje Dněpropetrovsk své domácí duely Evropské ligy na Olympijském stadionu v Kyjevě, kde v prvním klání přivítá Inter. Milánský celek hraje výtečně, Ukrajinci jsou ale silní. Body se budou dělit.

Už v předsezónní přípravě ukazoval Inter kvality a v začátku nové sezony na dobré výkony navazuje. Do Evropské ligy se bez potíží prokousal přes islandský Stjarnan (3:0, 6:0), v premiérovém duelu Serie A pak sice zaváhal a v Turíně s tamním FC jen bez branek remizoval, ačkoliv si vypracoval celou řadu šancí ke skórování, své fanoušky však následně odškodnil sedmibrankovou demolicí Sassuola! Svěřenci kouče Mazzarriho tak v nové sezoně ještě ani jednou neinkasovali a naopak několikrát předvedli drtivou ofenzívu, v níž září především útočníci Icardi s Osvaldem, na jejichž přesnou mušku bude italský gigant v Kyjevě opět spoléhat. Trenér Mazzarri věří, že si v duelu s Dněprem vylepší tragickou bilanci tří proher ve čtyřech zápasech, kterou má v soubojích s ukrajinskými protivníky. Dněpr je ale silným a zkušeným mančaftem, jenž je pravidelným účastníkem evropských pohárů a především doma hraje skvěle – od srpna 2010 dokázala na jeho hřišti uspět jen Fiorentina. Je však otázkou, jestli bude jeho domácí kouzlo působit také v kyjevském azylu… V předkolech Evropské ligy celkem fungovalo, Dněpr tam porazil Hajduk Split a remizoval s Kodaní. Na duel s Interem se naladil o víkendu výhrou 5:2 nad Metalistem a svým agresivním, důrazným stylem s precizně propracovanou taktikou milánského giganta potrápí. Vsadil bych na remízu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Dněpr - Inter Milán 0 3.27

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip