Články

Djurgarden – Häcken: góly vstřelí oba celky
article image

21.7.201

Domácí v minulém kole švédské ligy vyhráli přestřelku s Norrköpigem 5:3 a naplno bodovali v druhém z posledních třech duelů. Dobře se tak naladili na duel s neoblíbeným Häckenem, na který se jim nedaří. A znovu se pořádně nadřou!

Loni sedmý Djurgarden se letos znovu pohybuje ve středu tabulky švédské ligy. Ačkoliv prohrál jen dva ze čtrnácti duelů, nasbíral sedm remíz a to je prostě moc. Kvůli tomu za elitou soutěže přeci jen bodově zaostává, i když v poslední době nakročil k tomu, aby začal manko na nejlepší stahovat – vyhrál v Örebro (1:0) a Norrköpingu (5:3), mezitím doma remizoval se silným Elfsborgem (1:1). Výrazně lepší výkony Djurgarden předvádí venku, na vlastní půdě je získal pouze devět bodů, což je třetí nejmenší počet ze všech týmů v soutěži. A v bitvě s Häckenem se pořádně zapotí, aby tuto nelichotivou statistiku vylepšil – v posledních pěti vzájemných duelech se dvakrát body dělily (2x 1:1) a třikrát zvítězil Häcken (2:0, 3:0 a 4:0)! Celek z Gothenburgu navíc předvádí velmi dobré výkony, z posledních pěti kol vytěžil osm bodů (bilance 2-2-1, skóre 10:5) a na Djurgarden si bude věřit. Ani jeden ze soupeřů momentálně nemá problémy se střílením gólů, Häcken je jedním z nejproduktivnějších týmů švédské ligy. Sázka na to, že se oba týmy střelecky prosadí, by se mohla vyplatit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Djurgarden - Häcken ano 1.49

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip