Články

Djurgarden – Aatvidaberg: jasný triumf favorita
article image

19.7.2015

Mizerný vstup do sezony hodili borci Djurgardenu za hlavu a postupně nabrali parádní formu, která je vynesla do kontaktu s čelem tabulky švédské ligy. Aatvidaberg se naopak trápí, na půdě rozjetého protivníka utrpí výprask!

V prvních třech kolech švédské ligy získal loni sedmý Djurgarden jen jeden bod, ve čtvrtém kole ale vydřel triumf 1:0 nad Kalmarem a od té doby neprohrál! V následujících jedenácti duelech sedmkrát zvítězil a postupně se propracoval do těsného závěsu za čelem soutěže, příčky znamenající pohárovou Evropu má na dosah! V posledním kole skvěle zvládl těžký duel na půdě Helsingborgu (1:0), kterému připravil teprve druhou domácí prohru v sezoně. Hrdinou se stal nejlepší střelec Djurgardenu i celé soutěže Mushekwi, jenž vyrovnané klání rozhodl svým jedenáctým zásahem v letošním ročníku. I díky jeho zásahům se mohou „Blåränderna“ pyšnit jedním z nejúdernějších útoků švédské ligy, to není pro Aatvidaberg příliš dobrá zpráva – hosté totiž příliš často inkasují a venku ještě nedokázali ani jednou bodovat! S pouhým jedním vítězstvím na kontě (bilance 1-4-10, skóre 15:27) jim patří poslední příčka tabulky, v Djurgardenu si nepolepší. Domácí zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Djurgarden - Aatvidaberg 0:1 1 1.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip