Články

Djokovič – Wawrinka: velká přetahovaná krále s obhájcem
article image

29.1.201

Po roce si to v Melbourne znovu rozdají, tentokrát o finále. Švýcarský obhájce Stanislas Wawrinka si chce opět vyšlápnout na tenisového krále Srba Novaka Djokoviče. Očekává se znovu předlouhá dramatická bitva.

Vzpomínáte na jejich čtvrtfinálový mač z loňského Australian Open? Wawrinka favorita zaskočil a po čtyřhodinové válce nakonec vyhrál 9:7 v pátém setu. Ukončil tím šňůru čtrnácti porážek se srbským velikánem, potom zvládl semifinále s Berdychem i finále s Nadalem a senzačně bral titul. S Djokovičem má sice děsivou bilanci 3:16, jenže to bylo dřív – teď už je Wawrinka úplně jiný tenista, patří mezi elitu. A nedá se ani příliš počítat jeho hladká porážka z listopadového Turnaje mistrů, kdy zcela vyhořelý prožíval herní krizi. Teď už není jen lovcem gigantů, ale jedním z nich. Skvěle zvládá vypjaté zápasy, je nebojácný. A v Austrálii je pak obzvlášť nebezpečný. Koneckonců Djokoviče dovedl na okraj propasti už předloni, kdy ve 4. kole padl až poměrem 10:12 v rozhodující sadě, po nekonečných 5 hodinách a 2 minutách. Mohou se fanoušci těšit na další maraton? Vše tomu nasvědčuje. Oba nezdolní borci mají formu, Srb v pěti zápasech neztratil set, Wawrinka jediný. Souboj titánů se pěkně protáhne...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Djokovic N. - Wawrinka S. 37,5 + 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip