Články

Djokovič – Wawrinka: král vyhraje až po maratonu
article image

7.9.201

Zatím ztratil jen jeden set, v pěti zápasech rozdal čtyři kanáry. Teď ale čeká na tenisového krále Djokoviče pořádný test – semifinálová bitva s fantómem Wawrinkou. Srb rozjetého Švýcara udolá až po pětisetové bitvě.

Wawrinka zatím ztratil jen dva sety, poradil si s českými daviscupovými hrdiny Štěpánkem i Berdychem, ve čtvrtfinále smáznul obhájce titulu Brita Murrayho. „Hraji životní tenis, je to úžasné. Připadá mi, že dokážu cokoli,“ jásal. A respekt z něho má i jeho semifinálový protivník. „Stan zapracoval na pohybu, zlepšil variabilitu hry a hraje vyrovnaněji, což mu dřív chybělo. Bude hodně nebezpečný,“ ošíval se. Statistiky samozřejmě hovoří pro něj, na vzájemné zápasy vede 12:2, když soka zdolal už 11krát za sebou. Jenže pozor, naposledy v lednové Austrálii to bylo v osmifinále 12:10 v pátém setu! Wawrinka bude znovu zlobit a očekávejte maratón. V koncovce by měl ale Srb tradičně prodat svoji psychickou sílu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Djokovic N. - Wawrinka S. 3:2 6.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip