Články

Djokovic N. – Veselý J.: český borec uhraje na krále jen set
article image

31.8.201

Drží unikátní rekord. Český tenista Jiří Veselý vede na vzájemné zápasy nad srbským králem Novakem Djokovičem 1:0! Tentokrát v souboji dvou marodů uhraje jen set.

Byla to obří senzace, když český mladík v dubnu na antuce v Monte Carlu vyhrál 6:4, 2:6, 6:4. Jako blesk z čistého nebe v sezóně, kdy se mu nijak zvlášť nedařilo, zatímco Srb válcoval všechny kolem. Může se něco podobného zopakovat i ve 2. kole grandslamového US Open? To sotva. Na turnajích velké čtyřky hraje Djokovič ještě o třídu lépe a vyřídit ho v duelu na tři vítězné sety bývá nadlidský úkol. Tentokrát ale může do jejich souboje zasáhnout zdravotní stav. Veselého trápí zraněné předloktí a v prvním kole přetlačil Inda Myneniho po téměř čtyřhodinové bitvě jen silou vůle. „Úvod ještě jakžtakž šel, ale postupem času ta ruka byla necitlivější,“ postěžoval si. Jenže ani Djokovič na tom není bůhvíjak dobře, na úvod turnaje ztratil set s Polákem Janowiczem a na jeho výkonu i výrazu tváře bylo znát, že ho také bolí ruka. Dokonce si vyžádal i ošetření. „Bylo to pouze preventivní, beru tady prostě zápasy den po dni,“ prohlásil. Kdo se lépe vypořádá s bolestí? Vysoký favorit je pochopitelně Srb, ovšem se svým handicapem může jednu sadu klidně ztratit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Djokovic N. - Veselý J. 3:1 3.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip