Články

Djokovic N. – Tsonga J.W.: Francouz vyhraje alespoň set
article image

5.9.2016

Bilance sice mluví pro něj, ovšem tentokrát jej čeká velký test. Srbský tenisový král Novak Djokovič se ve čtvrtfinále US Open utká s Jo-Wilfriedem Tsongou. A Francouz mu minimálně set vezme.

Zatím toho na newyorském grandslamu moc neukázal, neměl totiž ani šanci. Djokovičovi soupeři odpadávají jako hrušky. Ve druhém kole mu vzdal ještě před zápasem Čech Veselý, ve třetím po pouhé půlhodince Rus Južnyj. Proto byl rád, když mohl osmifinále s Britem Edmundem odehrát. „Je skvělé si zase zahrát celý zápas. Moc tenisu jsem si tady zatím neužil, ale všechny základní údery fungovaly dobře,“ culil se spokojený Djokovič, jenž soupeři povolil pouhých sedm gamů. Teď jej ale čeká skvěle hrající turnajová devítka Tsonga. Francouz naposledy sfoukl Čiličova přemožitele Američana Socka a věří si. S Djokovičem jsou staří známí. Jejich první vzájemný zápas se paradoxně odehrál ve finále grandslamového Australian Open, před osmi roky Srb vyhrál 3:1 na sety. Od té doby se potkávali často, Djokovič vzájemné bilanci dominuje 15:6, navíc za posledních pět let to má 13:1! Jenže v posledních týdnech jej trápily osobní problémy i bolavé zápěstí, zato Francouz vypadá v životní formě. Nechce se věřit, že by soupeři nevyfoukl ani jeden set.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
2. hráč vyhraje set - Djokovic N. - Tsonga J.W. ano 1.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip