Články

Djokovič N. - Nadal R.: Srb hodlá konečně popravit krále
article image

3.6.201

Předčasné finále! Nejlepší tenista světa si to rozdá s antukovým králem už ve čtvrtfinále French Open. Srb Novak Djokovič je považovaný za favorita, jenže Španěla Rafaela Nadala ještě v Paříži nikdy neporazil. Bude to další maraton?

Djokovič

+ aktuální forma; variabilní hra; na rivala má zbraně

- blok z pařížských neúspěchů

 

Nadal

+ v Paříži léta neporazitelný; sedí mu podmínky

- odešla mu trochu forma; čitelná hra

 

 

Vyhrál už všechno, kromě antukového grandslamu. Pro Djokoviče se triumf v Paříži pomalu stává posedlostí. Jenže má pech, v cestě mu léta stojí fenomenální antukář Nadal. Pokud by zvládl dnešní čtvrtfinálový souboj, otevře se před ním životní šance. To jej může motivovat, ale také svazovat...

 

Narážejí na sebe často. V celkové bilanci má navrch Španěl v poměru 23:20, na antuce dominuje 14:5 a přímo na French Open dokonce 6:0! V areálu Rolanda Garrose se potkají čtvrtý rok po sobě. V roce 2012 vyhrál ve finále 3:1, v předloňské semifinálové bitvě 9:7 v pátém setu a loni ve finále opět 3:1.

 

Ovšem karta se obrací, z posledních šesti vzájemných zápasů ovládl Srb hned pět. Letos se potkali jen jednou, na antuce v Monte Carlu dominoval Djokovič 6:3, 6:3. Jako by se i na pomalém povrchu už naučil číst Nadalovu hru, navíc Španěl letos není ani náhodou ve své top formě. V Paříži mu to nicméně sedí jako nikde jinde (zápasová bilance 70:1!), dokonce mu prý organizátoři jdou na ruku s hlubokou antukou a pomalými míči. Určitě to nebude jednostranná záležitost žádného z nich, ale pekelná bitva!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Djokovic N. - Nadal R. 4 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip