Články

Djokovič N. – Murray A.: srbský král ztratí ve finále jen set
article image

30.1.2015

V semifinále přežil smrtelnou hrozbu od obhájce titulu Wawrinky, teď už jej nic nezastaví! Srbský tenista Novak Djokovič si ve finále Australian Open poradí s Britem Andy Murraym, který ho dokáže připravit jen o jeden set.

Je nejlepším tenistou světa. Zase má parádní formu. A v boji o titul se postaví soupeři, kterého v Melbourne zásadně poráží. Djokovič má zkrátka v rukou všechny trumfy. Letošním turnajem prochází s přehledem, čekalo se, jak si v semifinále povede proti obhájci titulu Švýcaru Wawrinkovi. Znovu z toho byla velkolepá bitva, kterou ale Srb v pátém setu utnul exhibičním kanárem. Murray hraje také úžasně, svoji defenzivní hru přivedl k dokonalosti, získat proti němu míč je občas nadlidský výkon. V boji o finále se o tom bolestně přesvědčil i český vyzývatel Berdych. Může Murray otrávit i Djokoviče? Samozřejmě může, ale sotva to zvládne. Stačí se podívat na statistiky, které jasně mluví pro Srba: vzájemná bilance 15:8, loňské čtyři duely 4:0, grandslamová setkání 4:2 a jejich bilance v Melbourne Parku 3:0! V letech 2011-2013 spolu hráli finále, semifinále a opět finále, Djokovič vyhrál 3:0, 3:2 a 3:1. I tentokrát možná bude mít proti odpočatějšímu protivníkovi pomalejší rozjezd, ale výsledek 3:1 v jeho prospěch se zdá být nejreálnější.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Djokovic N. - Murray A. 3:1 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip