Články

Djokovič N. – Kohlschreiber P.: těžký start favorita
article image

28.6.2015

Pekelný los hned na úvod pro tenisového krále! Novak Djokovič totiž bývá nejvíce zranitelný v začátcích grandslamů, nota bene když letos nehrál žádnou přípravu. A teď ho čeká zkušený německý trávař Philipp Kohlschreiber.

Djokovič

+ suverénní světová jednička, soupeře porazil 5x v řadě

- zrádnost 1. kola, nerozehranost na trávě

 

Kohlschreiber

+ tráva je jeho oblíbený povrch, v Halle trápil hvězdného Federera

- na Djokoviče neumí, velký rozdíl v kvalitě  

 

 

Sebrat pařížskou korunu, která mu jako jediná ve sbírce úspěchů chybí, se mu opět nepodařilo. Teď si chce srbský tenisový král Novak Djokovič spravit chuť úspěšnou obhajobou wimbledonského titulu. A zdá se, že ho jen tak někdo nezastaví! „Pro mne jsou favorité jasní – Novak a Roger,“ přiznal i nedávný vítěz z Paříže Wawrinka, že by se mohlo opakovat loňské finále Djokovič – Federer, které Srb vyhrál po pětisetové bitvě.

Djokovič nemá úplně snadný los, už v 1. kole na něj čeká ostřílený a hlavně rozehraný německý travař Kohlschreiber, který nedávno v Halle téměř porazil Federera a už hrál ve Wimbledonu čtvrtfinále. Není vůbec utopií, že Srbovi vezme nějaký ten set.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Djokovic N. - Kohlschreiber P. 3:1 4.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip