Články

Djokovič N. – Federer R.: dlouhá přetahovaná tenisových obrů
article image

28.1.201

To zase bude svátek tenisu! V semifinále grandslamového Australian Open si to rozdají král Djokovič s legendou Federerem. A jako vždy to v jejich podání bude krásná a dlouhá bitva.

Vsadit si na světovou jedničku Srba Novaka Djokoviče, který se sice lehce trápí, ale v klíčových chvílích ze sebe pokaždé vydoluje něco navíc? Anebo věřit Švýcarovi Rogeru Federerovi, jenž v Melbourne předvádí nejkrásnější tenis, jenže velké bitvy s rivalem už moc nezvládá? Je to oříšek. Ani vzájemná zápasová bilance 22:22 v tomto směru zrovna nepomůže... Na prvním grandslamu roku se už nasazená jednička musela v osmifinále tahat pět setů s Francouzem Simonem, Federer ztratil jen set ve 3. kole proti Dimitrovovi. Papírově by měl mít lehce navrch Djokovič – na grandslamech ho sok už čtyři roky neporazil, má s ním na turnajích velké čtyřky lepší bilanci 8:6, na Australian Open pak 2:1. „Ale já se teď cítím skvěle!“ varuje Federer.

Loni ve finále Wimbledonu i US Open Djokovič vyhrál ve čtyřech setech, sezónu předtím si to o titul na trávě rozdali dokonce v pěti sadách. Sotva očekávat, že to tentokrát bude hladká záležitost ve prospěch jednoho z nich.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Djokovic N. - Federer R. 41,5 + 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip