Články

Djokovič - Federer: světová jednička při postupu ztratí set
article image

27.1.201

Téměř nekonečný příběh vzájemných zápasů dvou tenisových velikánů napíše další díl a znovu se dá čekat velký tenis. Světová jednička v něm bude mít mírně navrch, tři sety jí ale stačit nebudou.

Skvělá forma obou, s níž shodně až na jedinou výjimku porazili v Austrálii zatím všechny soupeře bez ztráty setu. Vyhrát ale může jen jeden, komu se to z tenisových velikánů současnosti podaří, ten se ujme ve vzájemné bilanci vedení, zatím totiž sehráli na turnajích ATP neuvěřitelných 46 duelů s nerozhodnou bilancí 23:23. Pravdou je, že zatímco starší Federer vyhrával spíše v prvních letech vzájemného soupeření, mladší Djokovič na tom je lépe v posledních letech. Ale pozor, v posledních čtyřech zápasech je bilance vyrovnaná 2:2.

 

Možným vodítkem by mohly být vzájemná utkání na grandslamech, ale těch v poslední době není kupodivu zase tak moc. Poslední tři se odehrály loni, předloni a v roce 2012 ve Wimbledonu, v prvních dvou triumfoval Djokovič, v tom nejstarším Federer. A Austrálie? To už je pět let stará historie a vládl Srb stejně jako tři roky předtím. Jen jednou, v roce 2007, se radoval Federer. Světová jednička lepší bilanci v Austrálii potvrdí i nyní, ale švýcarský mohykán bez získaného setu z kurtu neodejde.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Djokovic N. - Federer R. 4 2.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip