Články

Djokovič – Čilič: nasazená jednička ztratí set
article image

2.7.201

Pokud nemá Čilič nějakého soupeře v oblibě, pak je to Djokovič. Se srbským tenistou prohrál Chorvat všech devět zápasů, byť v posledních dvou mu „ukradl“ alespoň set. Při skvělém servisu by podobný kousek mohl zopakovat.

Do wimbledonského čtvrtfinále se oba tenisté dostali celkem v pohodě. Novaka Djokoviče nejvíc potrápil český veterán Radek Štěpánek, který v 2. kole donutil světovou dvojku a nasazenou turnajovou jedničku k maximálnímu výkonu, takže Srb byl rád, že ztratil pouze jeden set. Přes Golubjeva, Simona a Tsongu přešel výhrami 3:0. Čilič také vyřadil českého tenistu, když ve 3. kole poslal domů Tomáše Berdycha po výsledku 3:0 a hned poté v osmifinále stejně vyprovodil i Jeremy Chardyho. Jenže teprve teď narazí na člena elitní „top four“, na něhož nestačil ani v jednom z devíti utkání. Naposledy se utkali 30. května v 3. kole French Open a Marin Čilič vzal Novaku Djokovičovi pouze třetí set a to v tie-breaku (7:2). Pokud mu v Londýně bude i nadále vycházet první servis, může favoritovi opět set sebrat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Djokovic N. - Cilic M. 3:1 3.26

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip