Články

Dinamo – Voluntari: nováček body nezíská
article image

13.8.201

Slavný mančaft z Bukureště se v posledních sezonách marně snaží vrátit mezi elitu rumunské ligy, letošní podařený start ale naznačuje, že by se mu to konečně mohlo podařit! Voluntari v nejvyšší soutěži ještě nevyhrálo, Dinamu podlehne.

V roce 2007 oslavili borci Dinama mistrovský titul, poté ale vyklidili přední pozice rumunské ligy. Od roku 2010 je jejich maximem čtvrtá příčka, třikrát skončili šestí a loňský ročník dokonce zakončili na sedmé pozici. Přes léto došlo v jejich kádru k velké obměně, což na startu nového ročníku nese ovoce – Dinamo v úvodních pěti kolech neprohrálo a s devíti body mu patřila třetí příčka tabulky. V posledním utkání mančaft trenéra Rednice bez branek remizoval v prestižním derby se Steauaou a do dnešního souboje tak půjde s vysokou sebedůvěrou. Nováček z Voluntari hraje svá domácí utkání právě na stadionu Dinama, příliš se mu tam ale nedaří, vždyť ještě ani jednou nezvítězil! Kádr nemá zrovna našlapaný kvalitou, především v ofenzívě postrádá kreativitu a schopné střelce, jeho hlavní devízou je defenzíva. Fanoušci uvidí velkou bitvu, v níž budou kralovat obrany, navrch ale nakonec bude mít Dinamo!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Din.Bukurešť - Voluntari 1 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip