Články

Dinamo Riga – Záhřeb: půjde se do prodloužení
article image

25.2.2014

Po neúspěchu Sborné na ZOH v Soči ruští fanoušci hokeje s radostí přesunou svou pozornost na KHL, která se po téměř měsíční pauze vrací na scénu! V lotyšské Rize se střetnou sousedé v tabulce a jejich bitva bude hodně vyrovnaná.

Účast ve vyřazovacích bojích už mají oba soupeři jistou a ve finiši základní části KHL se tak nemusí nervovat. Přesto vzájemný souboj nevypustí! Stále totiž mohou v Západní konferenci dosáhnout na čtvrté místo, které v play off znamená výhodu domácího prostředí. O trochu lépe na tom v současnosti je domácí Riga, která před začátkem olympijské pauzy vyhrála čtyři z pěti duelů a vyšvihla se na pátou příčku tabulky, od čtvrtého Lva ji dělí tři body. Nováček ze Záhřebu na svého lotyšského soka ztrácí body dva a v případě triumfu v normální hrací době by jej tak v tabulce přeskočil. Dosud jediný vzájemný duel v letošní sezoně s Rigou doma prohrál vysoko 1:5, to se však Záhřeb v elitní soutěži teprve rozkoukával, nyní už mají jeho výkony výrazně vyšší kvalitu. V posledních pěti venkovních duelech třikrát zvítězil a nebodoval jen při porážce v Jekatěrinburgu (0:2), Rigu jistě pořádně potrápí. Dinamo má doma vcelku průměrnou bilanci (10-5-1-8), očekává se velká bitva, která by mohla dojít až do prodloužení.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - D.Riga - Záhřeb 0 3.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip