Články

Dinamo Riga – Soči: přestřelku fanoušci neuvidí
article image

9.9.2014

Nováček KHL ze Soči na první vítězství v prestižní soutěži stále čeká a to se na ledě lotyšského Dinama Riga pokusí změnit! Musí ale vylepšit ofenzívu, nedaří se mu střílet góly. Ani Riga ale v útoku příliš nezáří, gólů mnoho nepadne.

Výkony lotyšského mančaftu patřily v loňském ročníku KHL k příjemným překvapením a nakonec vynesly Dinamu účast v play off. Probojovat se znovu mezi nejlepší osmičku Západní konference je cílem Rigy také v nově odstartované sezoně, do níž celek kouče Abolse vstoupil vítězstvím 4:2 nad běloruským Minskem. Ten porazil hlavně díky zlepšenému výkonu v poslední třetině, kdy dokázal třikrát rozvlnit síť. V druhém utkání už ale Dinamo neuspělo a padlo v Jaroslavli 2:5. Lotyšský tým, v jehož dresu čeká na první start český gólman Jakub Sedláček, je složen především z domácích borců a vyznává bojovný a týmový hokej. Jeho soupiska postrádá zvučná jména a absence spolehlivých kanonýrů se v delším horizontu jistě projeví, žádných velkých střeleckých výkonů se od Rigy v průběhu sezony asi nedočkáme. Ani nováček ze Soči nedisponuje velkými hvězdami, ve dvou duelech jen dvakrát skóroval a ani jednou nebodoval. Výtečné výkony brankáře Pöpperleho jej proti Petrohradu (2:3) i Jokeritu (0:3) dlouho držely ve hře, nakonec ale ani jednou nebodoval. Také v Rize bude Soči spíše bránit a střeleckou mizérii asi neprotrhne, mnoho gólů nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - D.Riga - Soči 5,5 - 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip