Články

Dinamo Riga – Doněck: duel rivalů bude vyrovnaný
article image

4.3.201

Bitva o konečné čtvrté místo a generálka na vzájemný souboj v úvodním kole play off bude k vidění v lotyšské Rize, kam zavítá ukrajinský Doněck. Domácí ztrácí na svého soka jeden bod a v případě výhry by začínali doma. Zvítězí?

Doněck loni v premiérové sezoně v KHL do posledního kola bojoval o postup do play off, ten mu však nakonec unikl o pouhý bod! Letos už má dlouho jistotu a v Západní konferenci se drží na skvělém čtvrtém místě, které v úvodním kole vyřazovacích bojů znamená výhodu domácího prostředí. V závěrečném zápase základní části tak bude chtít dobyté pozice udržet, ovšem pátá Riga na něj ztrácí jenom jeden bod a ve vzájemném utkání tak má ideální příležitost k tomu, aby Doněck v tabulce přeskočila a play off začínala na vlastním ledě. Navíc půjde o generálku před vzájemným setkáním ve vyřazovacích bojích, vítěz proto půjde do série ve výrazně větší pohodě. Oba celky se v letošní sezoně utkaly jenom jednou v polovině září a byla to velká bitva, kterou minutu před koncem rozhodl ve prospěch Rigy přesnou trefou Wilson, jenž brankou na konečných 4:2 zkompletoval hattrick. Tentokrát to opět bude vyrovnaný souboj, jehož výsledek bude hodně záležet na výkonech obou výtečných gólmanů – domácího Tellqvista (úspěšnost: 92,9%, průměr inkasovaných gólů na zápas: 1,86) a hostujícího Leightona (93,2% a 1,78). V první třetině předvedou oba celky zodpovědný výkon, do šaten se půjde za vyrovnaného stavu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - D.Riga - D.Doněck 0 2.29

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip