Články

Dinamo Minsk – Dynamo Moskva: šampion venku zvítězí!
article image

12.12.2013

Úřadující mistři z moskevského Dynama nenechávají nikoho na pochybách, že to s obhajobou titulu myslí vážně! Také v letošní sezoně totiž válí a průběžně kralují základní části KHL. Domácí jsou naopak tragičtí, na favorita stačit nebudou!

Běloruský celek letos opět tápe a před duelem s Dynamem hraje vše proti němu. Prohrál čtyři z posledních pěti zápasů a v Západní konferenci je poslední. V průměru inkasuje téměř tři góly na zápas (2,97) a na moskevský velkoklub neumí zahrát, padl s ním sedmkrát v řadě, z toho dvakrát odešel poražen v prodloužení. Dynamo Moskva je na tom výrazně lépe, se 76 body na kontě kraluje celé soutěži před ambiciózním Petrohradem a rozjetou kazašskou Astanou. Na rozdíl od svého soupeře z Minsku se může spolehnout na pevnou defenzívu, útok hostů je pak se 112 vstřelenými góly druhý nejlepší v KHL. V posledních čtyřech duelech neochutnali borci Dynama hořkost porážky, ani v Minsku nepadnou a zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - D.Minsk - D.Moskva 2 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip