Články

Din. Záhřeb – Salcburk: hosté prokletí nezlomí
article image

15.8.2016

Chorvatský šampion ze Záhřebu rozehrál novou sezonu skvěle na domácí i evropské frontě a nyní se zkusí přes rakouský Salcburk prokousat do hlavní soutěže Ligy mistrů. Také hosté mají velmi dobrou formu, z Chorvatska však odjedou s prázdnou.

Dinamo dlouhodobě dominuje chorvatské lize a na tom by se v letošní sezoně nemělo nic změnit. Start do sezony mělo výtečný, když vyhrálo čtyři z pěti duelů a s třinácti body se usadilo na čele nejvyšší soutěže. Svěřenci kouče Kranjčara jsou potentní v ofenzívě, ve čtyřech duelech minimálně dvakrát skórovali a v prestižním derby dokonce zesměšnili úhlavního rivala Hajduk Split triumfem 4:0! V předkolech Ligu mistrů nejprve zdolali Vardar Skopje (2:1, 3:2) a poté také Dinamo Tbilisi (2:0, 1:0), nyní si brousí zuby na Salcburk. Rakouský šampion v boji o Champions League pravidelně selhává, do základní skupiny nakoukl naposledy v roce 1995! Letos si však věří, že mizérii prolomí, ve dvojzápasech s Ljepajou (1:0, 2:0) a Partizanem Tirana (2:0, 1:0) ani jednou neinkasoval, stejně jako v posledních dvou duelech v rakouské lize, kdy porazil St. Polten a Ried shodně 2:0. Větší zkušenosti s podobně těžkými duely a bouřlivé domácí prostředí ale hrají do karet Dinamu, po velké bitvě zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Din.Záhřeb - Salzburg 1+Ano 5.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip