Články

Dimitrov – Monfils: Francouz půjde z kola ven
article image

1.9.2014

Bulharský tenista letos začíná naplňovat potenciál a zabydlel se v širší světové špičce. Také v New Yorku se mu daří a s obrozeným Francouzem Monfilsem si to rozdá o postup do čtvrtfinále. Formu má dobrou, vybojuje triumf!

Někdejší juniorský vítěz Wimbledonu a US Open letos prožívá zlomovou sezonu, v které se probojoval do Top Ten a dokázal vyhrát tři turnajové tituly na třech různých površích. Zároveň si Bulhar Dimitrov vylepšuje grandslamová maxima – na Australian Open dokráčel do čtvrtfinále, na nedávném Wimbledonu se dokonce prokousal do semifinále! Na US Open do letoška ještě nevyhrál zápas, nyní už ale jako sedmý nasazený válí a přes Harrisona, Selu a Goffina prošel do 4. kola. Dimitrov patří k nejlépe servírujícím hráčům na okruhu, jeho silnými zbraněmi jsou výtečná hra od základní čáry, jednoruční bekhend a prohozy po lajnách. Také mu v New Yorku fungují returny a umí v klíčových okamžicích zachovat chladnou hlavu, ve třech zápasech získal 19 brejkbolů a jenom Djokovič a Goffin jich vybojovali víc. Obrozený Francouz Monfils sází na pestrou hru, v níž nechybí kraťasy a přechody na síť, ve Flushing Meadows mu ale příliš nefunguje servis, vždyť ve třech duelech udělal 21 dvojchyb, což bylo nejvíce ze všech hráčů! Dimitrova na US Open porazil v roce 2011, ovšem Bulhar udělal velký výkonnostní pokrok a prohru mu oplatí.        

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Dimitrov G. - Monfils G. 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip