Články

Dimitrov G. – Simon G.: vyrovnaný zápas se protáhne
article image

28.6.2016

Šestkrát s ním hrál, ale vyhrát dokázal jen jednou. Bulharský tenista Grigor Dimitrov nicméně není proti ostřílenému Gillesi Simonovi bez šance. Každopádně to bude ve Wimbledonu bitva.

Měl být novým Federerem, jenže více než svojí hrou zatím Dimitrov zaujal mimotenisově, když randil s ruskou hvězdou Šarapovou. Záblesky geniality předvádí jen občas a málokdo věří, že ještě něco mimořádného dokáže. Teď má další šanci ve Wimbledonu, kde jeho pestrý styl hry platí a v prvním kole zaujal.  Jenže ve 2. kole mu bude čelit Francouz Simon, jenž se také snaží diktovat tempo odzadu. Znovu tak v jejich souboji rozhodne, kdo bude méně kazit. Potkali se už šestkrát a Dimitrov vyhrál jen na začátku roku v Brisbane. Pikantní je, že letos mají naprosto shodnou zápasovou bilanci 19:14. Co ukážou nyní? Bulhar si předloni ve Wimbledonu zahrál semifinále, ale byl to od něj jediný výkřik do tmy. Pro Francouze byl pro změnu průlomový loňský ročník, kdy došel až do čtvrtfinále. I teď je favoritem psychicky odolnější Simon, ovšem při jejich premiérovém setkání na grandslamu se očekává dlouhá tahanice, dost možná i na pět setů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Dimitrov G. - Simon G. 40,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip