Články

Dimitrov G. – Murray A.: Bulhar uhraje set, víc ne
article image

5.9.201

Po triumfu na olympiádě si ani neodpočinul a pokračuje v krasojízdě. Brit Andy Murray je horkým favoritem na triumf na US Open. V osmifinále mu bulharský kámoš Grigor Dimitrov vezme nejvýš set.

Jsou tréninkovými parťáky, často spolu natáčeli reklamy. A na kurtu se potkali už devětkrát. Murray má sice příznivou bilanci 6:3, nicméně až na jedinou výjimku to byly vždy velké a dlouhé bitvy. Naposledy letos na jaře v Miami dokonce vyhrál Dimitrov 6:7, 6:4, 6:3, ovšem to bylo na začátku turnaje, kdy bývají hvězdy ještě zranitelnější. Jakmile se rozjedou, letí jejich výkony obvykle nahoru a Murray v tomto není jiný. Po návratu legendárního Lendla do role kouče exceluje, vyhrál Wimbledon i olympiádu a nenápadně se přibližuje tenisovému králi Djokovičovi. To Bulhar stále nepotvrzuje roli »nového Federera«, jednou zazáří, vzápětí vyhoří, mívá problémy s koncentrací i motivací. Letos na US Open ale zatím vypadá dobře, v krizových chvílích se vždy dokázal kousnout a dovést zápasy k výhrám. Proti Britovi je sice jasným outsiderem, nicméně žádný splachovák to nebude. Jeden set Dimitrov svému kámošovi ukradne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Dimitrov G. - Murray A. 1:3 3.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip