Články

Dila Gori – Partizan: srbský gigant zabere
article image

20.7.2015

Hubený jednobrankový triumf si vezou do odvety v gruzínském Gori fotbalisté srbského Partizanu Bělehrad, o postup do 3. kola Ligy mistrů tak budou muset ještě pořádně zabojovat! Potvrdí kvality a odvrátí hrozbu předčasného konce?

Přesně podle předpokladů vypadal úvodní duel v Bělehradě – domácí Partizan držel míč, kombinoval a tlačil se do zakončení (21 střeleckých pokusů, 14 rohových kopů), naopak gruzínský Dila Gori urputně bránil. S přibývajícím počtem odehraných minut rostlo hostům sebevědomí a víra v dobrý výsledek, naopak u domácích se zvyšovala nervozita. A nebýt faulu Phalavandishviliho osm minut před koncem, kdo ví, jak by to nakonec dopadlo! Mladý defenzivní záložník byl však za zákrok na Živkoviče vyloučen, k přímému kopu z 22 metrů si stoupl Bobovič a přesnou ranou ukončil trápení favorita! K odvetě v Gruzii tak může srbský mančaft nastoupit ve větším klidu, obrázek hry se však nezmění – Dila bude bránit a číhat na brejky, tvoření bude na Partizanu. A poradí si s lépe, vybojuje druhý triumf.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Dila Gori - P.Bělehrad 2 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip