Články

Detroit – Washington: Ovečkin překoná legendu
article image

17.11.2015

Před týdnem se oba slavné mančafty střetly v Joe Louis Aréně a hosté odjížděli pořádně frustrovaní, český gólman Petr Mrázek jim nedovolil ani jednou skórovat! Ovečkin a spol. nyní touží po odplatě, ani odveta ale góly nenabídne.

Red Wings si to s Capitals rozdali v minulém týdnu a urputný souboj skončil těsným triumfem domácího Detroitu 1:0. Hosté v čele s Alexanderem Ovečkinem si nepřišli na českého brankáře Petra Mrázka, jenž pochytal všech jejich 38 střel a udržel čisté konto. Jen samotný obávaný ruský snajpr na něho vyslal 15 pokusů, ani jednou však nemohl zvednout ruce nad hlavu k oslavě. Při návratu do Detroitu se tak Capitals jistě pokusí napravit dojem a zkusí předvést, proč patří mezi nejnebezpečnější celky soutěže. Také Ovečkin bude mít velkou motivaci rozvlnit síť – už tři zápasy neskóroval a naposledy zůstal čtyři utkání bez gólu v prosinci loňského roku… K tomu může překonat legendu domácích Red Wings Sergeje Fjodorova v roli nejlepšího ruského střelce NHL v historii, momentálně má na kontě stejně jako jeho idol 483 zásahů. Detroit v posledních třinácti duelech jen 26x rozvlnil síť a na vstřelení gólů se hodně nadře, hraje proto důsledně z defenzívy a příliš neinkasuje. V každém z posledních třech vzájemných zápasů Detroitu a Washingtonu byly k vidění maximálně čtyři branky a znovu to bude gólově dietní bitva. Ovečkin by se ale konečně mohl prosadit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Detroit - Washington 5,5 - 1.46
Dá gól (včetně prodloužení) - Det-Was: Ovečkin A. ano 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip