Články

Detroit – Tampa: urputná bitva góly nenabídne
article image

18.4.2016

Na Floridě s domácími Lightning dvakrát padli, ve třetím utkání tak hokejisté Detroitu už museli zabrat, jinak by se ocitli na pokraji vyřazení. Vydřený triumf 2:0 jim jistě vlil do žil novou krev a nyní věří ve vyrovnání série!

Po dvou prohrách na ledě Tampy trenér Blashill proházel složení útoků, povolal do zbraně českého gólmana Petra Mrázka a dobře udělal! Talentovaný rodák z Ostravy pochytal všech šestnáct střel soupeře a jeho perfektní výkon byl základem pro detroitské vítězství 2:0, kterým Red Wings snížili stav série na 1:2. Mančaft okolo kapitána Zetterberga předvedl zodpovědný a precizní výkon, skvěle bránil a příliš nepouštěl svého soka do šancí. A také ve čtvrtém klání jej bude muset zopakovat, porážka by přihrála na hokejky Blesků několik postupových mečbolů… Hosté disponují nesmírně kvalitním týmem a gólově udeřit může jakákoliv jejich lajna, především útok Johnson, Kucherov, Killorn si umí v útočné třetině udělat prostor a propracovat se do šance. Aby měli Red Wings šanci na výhru, musí jej uhlídat! Nejen dopředu jsou Lightning silní, jejich defenzíva v čele s gólmanem Bishopem ukazuje kvality a v žádném ze tří duelů s Detroitem neinkasovala víc než dvě branky. Očekávám další urputnou bitvu, v níž se střelci budou horko těžko prosazovat…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Detroit - Tampa Bay 1 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip