Články

Detroit – Tampa Bay: vyrovnaná bitva
article image

13.10.201

Parádní duel bude k vidění v detroitské Joe Louis Aréně, kde domácí Rudá křídla přivítají svého přemožitele z prvního kola loňského play off – Tampu Bay! Blesky do nové sezony vlétly ve velkém stylu, také domácí ale mají formu!

Odchod hvězdného kouče Mike Babcocka hokejisty Detroitu příliš nepoznamenal, jeho nástupce Jeff Blashill dovedl Red Wings v úvodních dvou duelech ke dvěma triumfům – jeho svěřenci nejprve porazili Babcockovo Toronto jasně 4:0, poté si poradili také s Carolinou (4:3). V prvním domácím utkání přivítají v Joe Louis Aréně silnou Tampu Bay, s níž v loňské sezoně svedli parádní bitvy v prvním kole play off. Série to byla nesmírně vyrovnaná a rozhodnout jí musel až sedmý zápas, který ovládli Lightning 2:0 a nakonec dokráčeli až do finále celé soutěže. Red Wings se tak na svého posledního přemožitele jistě dobře nachystají, budou mít velkou motivaci uspět! Hostující mančaft z Floridy disponuje velmi dobrým a sehraným kádrem, což v nové sezoně znovu potvrzuje, když postupně zdolal Philadelphii (3:2 v prodloužení) a Buffalo (4:1). V zatím posledním utkání pak rozstřílel Boston 6:3 a v Detroitu nebude chtít sundat nohu z plynu. Očekávám vyrovnanou bitvu, v níž budou kralovat obrany.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Detroit - Tampa Bay 5,5 - 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip