Články

Detroit – Philadelphia: klíčová bitva o play off!
article image

5.4.2016

Drží se na chvostu elitní osmičky Východní konference, která se po skončení základní části podívá do play off. Na záda ale Detroitu i Philadelphii dýchá s minimální ztrátou Boston, vítěz vzájemné bitvy si tak výrazně pomůže…

Kdyby dnes skončila základní část, borci Detroitu i Philadelphie by se těšili na play off a hráči Bostonu by oprašovali golfové hole, zbyla by na ně totiž nepopulární devátá příčka ve Východní konferenci. Jenže boj o play off ještě není uzavřen, do konce zbývá odehrát tři kola, v nichž se toho ještě může mnoho stát. Vždyť všechny tři celky od sebe dělí jenom jeden bod… V nejlepší pozici ze zápolícího tria je Philadelphia, která má jeden zápas k dobru, navíc disponuje solidní formu – před výpraskem od Pittsburghu (2:6) třikrát v řadě zvítězila a dokonce zdolala nejlepší tým soutěže Washington (2:1 SN). Navíc Red Wings v obou dosavadních letošních duelech porazila (2:1 SN, 4:3)… Při obou prohrách stál v brance Detroitu český gólman Petr Mrázek, do třetice se ale Flyers asi nepostaví – po nepodařeném duelu proti Montrealu v závěru března, kdy ze sedmi střel dvakrát inkasoval a byl předčasně stažen ze hry, se mezi třemi tyčemi nepředstavil a přednost dostává jeho konkurent Jimmy Howard. Domácí i hosté přistoupí ke klíčovému duelu zodpovědně a budou vycházet ze zabezpečené obrany, žádnou velkou gólovou úrodu nečekám.      

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Detroit - Philadelphia 1,5 - 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip