Články

Detroit – New Jersey: Eliáš prolomí smůlu
article image

7.11.201

Jako tradičně měl v nové sezoně patřit mezi největší opory ofenzívy Devils. Jenže Patriku Eliášovi se zatím na hokejku lepí smůla! Trefil se sice hned v prvním utkání s Flyers, od té doby se už ale neprosadil. Proti Detroitu mizérii ukončí!

Nový ročník NHL otevřelo New Jersey triumfem 6:4 ve Philadelphii, ke kterému jednou brankou a asistencí přispěl tradiční tahoun Patrik Eliáš. Od té doby ale rodák z Třebíče prožívá gólový půst, Devils střídají dobré výkony s těmi horšími a zařadili se do průměru Východní konference NHL. Detroit je na tom v tabulce přeci jen o trochu lépe, aktuální formu ale nemá nijak zázračnou a proti Jágrovi a spol. zkusí přerušit sérii třech porážek v řadě. Ačkoliv v kádru Red Wings nalezneme ofenzivní hvězdy Dacjuka (5+5) či Zetterberga (4+11), hra Detroitu je založena především na poctivé defenzívě, svěřenci kouče Babcocka mají také skvěle zvládnutou hru v oslabení (úspěšnost 88,9% je třetí nejlepší v NHL). Devils už naopak tolik pevnou obranu jako loni nemají, ovšem výrazně se zlepšili v útoku a až se střelecky chytí také právě Eliáš, bude ještě lépe! Rodák z Třebíče nehraje špatně a jeho lajna s Ryderem a Henriquem se umí probojovat do šancí, v zakončení však selhává. To však nemůže trvat věčně! Loni se mu ve třech duelech proti Detroitu dařilo (1 gól a 2 asistence), proti Red Wings by mohl mizérii prolomit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Det-NJe: Eliáš P. ano 3.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip