Články

Detroit – Los Angeles: velká bitva s minimem gólů
article image

31.10.201

Králové se s mistrovskou kocovinou vypořádali velmi dobře a znovu patří mezi elitu Západní konference. Také Red Wings odstartovali do nové sezony výtečně a pravidelně bodují, jejich vyrovnaný duel mnoho branek nenabídne.

Loni se do play off protáhli až díky skvělému finiši v hodině dvanácté, letos si chtějí účast ve vyřazovacích bojích pojistit výrazně dříve. A hokejisté Detroitu od prvních utkání nové sezony ukazují, že to myslí vážně. V posledním duelu vyhráli ve Washingtonu 4:2 a zaznamenali pátý triumf v devátém klání nového ročníku. Úplně bez bodů vyšli ze soubojů s Philadelphií (2:4) a Anaheimem (2:3) a pohodlně se usadili mezi nejlepší osmičkou Východní konference. K vítězství na ledě Capitals je dovedly tradiční zbraně, které letos používají a budou používat – skvěle chytající Jimmy Howard, velice dobře organizovaná obrana a ofenzivní kouzla hvězdných forvardů Dacjuka se Zetterbergem. Zkušený gólman Howard si připsal 25 úspěšných zásahů a vylepšil si statistiky (1,96 G/Z, úspěšnost 92,8%), Dacjuk nasbíral gól a přihrávku, kapitán Zetterberg dvakrát asistoval a oba společně vypracovali vítěznou trefu pro Abdelkadera, jenž také hraje nad očekávání dobře a s pěti zásahy je společně s Nyquistem nejlepším střelcem Red Wings. Ofenzivně laděnému týmu okolo snajpra Ovečkina borci Detroitu povolili jen 27 střel na svou branku a v této defenzivní činnosti jsou šestým nejlepším týmem soutěže. S průměrem rovných dvou inkasovaných gólů na utkání také patří mezi elitu NHL, ovšem hostující Králové mají ještě lepší statistiky (1,67 obdržených gólů na zápas)! I bez suspendovaného beka Vojnova je obrana Králů jedna z nejlepších v NHL, na čemž má velký podíl hvězdný brankář Jonathan Quick (1,78 G/Z, úspěšnost 95%). Na ledě Detroitu tak na sebe narazí dva skvěle bránící celky, mnoho branek asi k vidění nebude.    

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Detroit - Los Angeles 5,5 - 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip