Články

Detroit – Buffalo: Rudá křídla posílí naděje
article image

27.3.2016

V zámořské NHL vrcholí boj o play off a Detroitu reálně hrozí, že se po dlouhých 24 letech do nadstavbové části nepodívá. V utkání s Buffalem, které sezonu už jen z povinnosti dohrává, tak musí bezpodmínečně zvítězit!

Red Wings prožívají hektický závěr základní části. S mocně finišující Philadelphií se ve Východní konferenci na dálku přetahují o poslední osmé postupové místo do vyřazovacích bojů a momentálně tahají za kratší konec provazu - získali sice stejně bodů, ovšem mají horší skóre a jsou tak až devátí. K tomu Flyers disponují zápasem k dobru, Red Wings tak nutně musí Buffalo zdolat! Formu nemají domácí úplně špatnou (3 výhry z posledních pěti duelů), do bitvy se Sabres ale jdou po výprasku 2:7 od Pittsburghu, který jistě s jejich sebedůvěrou hodně otřásl. Buffalo v letošní sezoně prochází výraznou obměnou kádru a na play off nedosáhne. S divizním rivalem z Detroitu letos ve čtyřech kláních 3x prohrál a na motivovaného protivníka znovu mít nebude...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Detroit - Buffalo 1 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip