Články

Detroit – Buffalo: první triumf pro Red Wings
article image

2.10.201

Po změně hracího systému NHL jsou nově Detroit s Buffalem soupeři v Atlantické divizi! A to je dobrá zpráva pro Red Wings, kteří to na Sabres umí – čtyřikrát za sebou soupeře z Buffala porazili a nyní uspějí znovu!

Zámořská NHL se rozběhla do nové sezony. První duel s Buffalem mají před sebou hokejisté Detroitu, kteří kvůli změně pravidel přesídlili do Východní konference. Zařazeni byli do Atlantické divize, kde jim bude jedním ze soupeřů právě první protivník sezony – Buffalo. V uplynulém ročníku NHL se Red Wings probojovali do semifinále Západní konference, ve kterém notně potrápili pozdější šampiony z Chicaga, kterým podlehli až v rozhodujícím sedmém zápase. Také letos budou mít vysoké ambice, o čemž svědčí příchod švédského veterána Daniela Alfredssona (40 let), jenž touží po zisku Stanley Cupu a Detroit si vybral, protože věří, že Red Wings budou o hokejový grál znovu bojovat. V jejich sestavě najdeme především starší borce, kteří toho mají spoustu za sebou (Bertuzzi, Dacjuk, Franzen, Kronwall, Zatterberg) a jejich zkušenosti budou především v play off k nezaplacení. Buffalo si v posledních dvou letech play off nezahrálo a také letos se nejspíše bude pohybovat na hraně postupu do vyřazovacích bojů. Na Detroit neumí, čtyřikrát v řadě s ním prohrálo a ani tentokrát neuspěje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Detroit - Buffalo 1 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip