Články

Derry – St. Patrick's: remíza vrátí hosty do čela
article image

3.9.201

Čtrnáct let čekají na svůj osmý irský titul, letos jsou fotbalisté St. Patrick's blízko. Sedm kol před koncem ztrácejí na lídra bod, a pokud v Derry alespoň remizují, vrátí se do čela. A plichtu vybojují.

V Irsku se hraje systémem jaro-podzim, desítka týmů si to rozdá tříkolově. V dohrávce 26. kola se budou borci domácího Derry snažit stáhnout čtyřbodové manko na třetího a tím se přiblížit kvalifikaci o Evropskou ligu. Právě bronzovou příčku naposledy obsadil jejich soupeř, který ovšem letos míří výše. O jeho mistrovských ambicích hodně napoví dnešní souboj. Zatímco hosté už sedm kol neprohráli, domácí vyšli ve třech z posledních čtyř zápasů bodově naprázdno. Na protivníka to ale umějí, v dubnu na jeho půdě hráli 1:1, z desíti předchozích vzájemných utkání pak mají zcela vyrovnanou bilanci 3 – 4 – 3. I z toho je patrné, že papírový favorit si přijede pro bod, který mu bude stačit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Derry - St.Patrick's 0 3.21

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip