Články

Del Potro – Kudla: šampión při comebacku první set odevzdá
article image

14.2.2016

Tenisový šampion se pokouší o další comeback. Vítěze US Open Argentince Juana Martina Del Potra čeká na úvod v americkém Delray Beach domácí Denis Kudla. A první set nerozehraná hvězda ztratí.

Nekonečných 11 měsíců nehrál tenis, z elitního plejera se stal aktuálně až 1045. hráč světového žebříčku! Del Potro má za sebou tři operace levého zápěstí, loni stihl po dalším comebacku odehrát jen na začátku roku dva turnaje, když předtím pauzíroval pro změnu 10 měsíců. Teď se vrací s vírou, že je konečně fit a připraven zaútočit na někdejší pozice, když býval čtvrtým hráčem světa a grandslamovým šampiónem. Na úvod si jej otestuje Američan Kudla, rodák z Kyjeva, který se aktuálně pohybuje v šesté desítce žebříčku ATP. Bude to jejich první vzájemný duel a hlavně na začátku by měla být patrná předlouhá Del Potrova zápasová pauza. Na druhou stranu Delray Beach Open je pro něj příjemnou destinací, při své jediné účasti v roce 2011 tam po zranění coby 166. hráč světa bez ztráty setu triumfoval! Od pořadatelů dostal divokou kartu a teď už se musí snažit sám, aby zopakoval pět let starou jízdu. Ale minimálně úvod vstupního zápasu pro něj nebude lehký.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Del Potro J.M. - Kudla D. 2 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip