Články

Del Potro J.M. – Wawrinka S.: Švýcar vyhraje dlouhou bitvu
article image

7.9.201

Jeho comeback je úctyhodný, hned skočil mezi nejlepší. Argentinský tenista Juan Martin Del Potro válí i na US Open, kde ho ale ve čtvrtfinále čeká Stan Wawrinka. A dlouhou bitvu zvládne Švýcar!

Nečekalo se, že se po vleklých zdravotních patáliích vrátí v takovém světle. Na jaře se ještě rozehrával, ale na olympiádě v Riu už sahal po zlatu, když ve finále těsně padl s Britem Murrayem. Del Potro ukazuje svoji velkou pohodu i na US Open, kde ještě neztratil ani set! Jeho variabilní a současně agresivní hra protivníkům vůbec nesedí, jenže pozor, teď je tu Wawrinka. Sebevědomý bojovník se vyžívá ve vypjatých soubojích, jakmile na grandslamech přežije úvodní kola proti slabším sokům, stává se z něj rozdivočelé zvíře. V New Yorku mu náramně funguje servis a pomalu se stává černým koněm na triumf. Je tu ale jedno velké varování. S Argentincem má bilanci 2:4, když s ním prohrál poslední čtyři souboje – naposledy letos ve 2. kole Wimbledonu. Teď se poprvé střetávají mimo antuku či trávu, na rychlém betonu, který Wawrinkovi sedí. Bude to dlouhá přetahovaná, ovšem psychicky silný Švýcar koncovku zvládne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Del Potro J.M. - Wawrinka S. 2 2.33

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip