Články

Del Potro J.M. – Wawrinka S.: navrátilec donutí Švýcara k bitvě
article image

30.6.201

V posledních letech toho moc nenahrál, ale teď je zdravý a hladový po úspěších. Argentinský tenista Juan Martin Del Potro odehraje s hvězdným Wawrinkou dlouhý maraton.

Švýcar byl sice dvakrát v řadě ve Wimbledonu ve čtvrtfinále, jenže to je i jeho maximum – ze všech turnajů velké čtyřky se mu právě na trávě daří nejméně. A teď na něj vyrukuje už ve druhém kole navrátilec Del Potro, který při své poslední wimbledonské účasti před třemi roky trápil v semifinále pět setů Djokoviče. Jeho únorový návrat na kurty byl plný emocí, a přestože se zlepšuje pomalu (na žebříčku nyní jen na 165. místě), už má u pasu skalpy Thiema, Simona či Dimitrova. Na trávě navíc může nejlépe uplatnit své hlavní zbraně – drtivý servis a vražedné rány zezadu. Co předvede proti aktuální světové pětce Wawrinkovi, který v úvodním duelu nebyl zrovna nejpřesvědčivější? Zajímavá je jejich vzájemná bilance – Švýcar vyhrál úvodní dvě bitvy (včetně té ve Wimbledonu 2008), následující tři ovšem patřily Argentinci. Přestože je Wawrinka papírovým favoritem, klidně může pohořet. Každopádně se čeká dlouhá tahanice okořeněná tie-breaky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Del Potro J.M. - Wawrinka S. 42,5 + 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip