Články

Del Potro J.M. – Goffin D.: argentinský tenista neztratí ani set
article image

9.10.2016

Zažívá parádní comeback, aktuálně se řadí mezi vůbec nejnebezpečnější tenisty na okruhu. Argentinec Juan Martin Del Potro to potvrdí i v Šanghaji a Belgičana Davida Goffina smázne.

Pohled na žebříček je hodně zkreslující. Jak může být 66. hráč rankingu favoritem proti světové čtrnáctce? Jenže Del Potro nepatří do sedmé světové desítky ani náhodou. Na vině je samozřejmě vleklé zranění, kvůli kterému dlouho absentoval a dokonce zvažoval konec s tenisem. Jenže po návratu se rychle dostal do formy a od léta vyloženě exceluje. Těsná prohra až ve finále olympiády s Murraym, velká bitva ve čtvrtfinále US Open proti pozdějšímu šampionovi Wawrinkovi, a následně cenné daviscupové vítězství v Británii opět proti domácí hvězdě Murraymu. Po této smršti vyčerpaný Argentinec odpočíval, ale v Číně chce ukázat zase svoji sílu. Pravda, Goffin je na tom také hodně dobře, v neděli si zahrál finále turnaje v Tokiu, nicméně teď se zdá, že únava dosedne pro změnu na něj. Proti agresivně hrajícímu protivníkovi neuhraje ani set.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Del Potro J.M. - Goffin D. 2:0 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip