Články

Del Potro J.M. – Dimitrov G.: Argentinec soupeře rozstřílí
article image

6.6.2016

Konečně se dal zdravotně do kupy a vrací se na okruh. Argentinský tenista Juan Martin Del Potro je plný odhodlání a na trávě ve Stuttgartu zničí trápícího se Grigora Dimitrova.

Se zraněným zápěstím si užil, pauzíroval dlouhé měsíce a strašák konce kariéry se nad ním vznášel nebezpečně nízko. Del Potro ale nakonec útrapy překonal a je zpět. Hned na prvním turnaji v Delray Beach si zahrál semifinále a tekly mu slzy štěstí, hodně slušnou měl i antukovou část sezony. Teď vstupuje na trávu, která jeho razantnímu stylu založenému na drtivém podání sedí. Vždyť když hrál naposledy před třemi roky Wimbledon, v semifinále trápil Djokoviče pět setů. Zato Dimitrov zdaleka nenaplňuje prognózy o »novém Federerovi«, plácá se až ve čtvrté desítce světového žebříčku a na kurtu často působí otráveně. Jako by se neuměl pořádně zkoncentrovat, zápasy opakovaně soupeřům odevzdává zadarmo. S Argentincem navíc oba vzájemné duely prohrál a nepřekvapilo by, pokud si neťukne ani tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Del Potro J.M. - Dimitrov G. 2:0 3.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip