Články

Davos – Bern: vyrovnaný úvod utkání
article image

21.3.2016

Zatímco ve čtvrtfinále s Klotenem dle předpokladů váleli a v nejkratším možném čase sérii ukončili, v semifinále švýcarské ligy hokejisté favorizovaného Davosu zatím tápou a po dvou prohrách začínají ztrácet půdu pod nohama…

Loni během mistrovského tažení prohráli v play off jen tři duely, letos už ztratili dva a oba v semifinále s Bernem. Jejich soupeř se přitom do nadstavbové části dostal s pořádně odřenýma ušima, ovšem nečekaně se v něm rozjel a kosí favority! Vždyť ve čtvrtfinále ve čtyřech zápasech senzačně sfouknul vítěze základní části Curych a nyní dominuje sérii s Davosem! V obou semifinálových duelech se Bern dostal brzy po úvodním hvizdu do vedení a úřadující šampion vždy jen dotahoval. Vyrovnat se mu podařilo pouze v prvním klání, kdy Ambühl svým druhým gólem pět minut před koncem poslal velkou bitvu do prodloužení. V něm ale udeřil Berger a zajistil Bernu triumf 5:4. Druhé klání bylo o poznání vyrovnanější, znovu však měl navrch Bern, jenž si postupně vybudoval dvoubrankové vedení a Davos tři minuty před koncem už jen snížil na konečných 1:2. Taktika obhájce titulu pro třetí klání by tak měla být jasná – pohlídat si vstup do zápasu a nepustit Bern do trháku! A také výrazně přidat na aktivitě v ofenzívě, hosté svého soka co do počtu střel zatím výrazně válcují. Očekávám vyrovnaný úvod střetnutí, první třetina skončí plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Davos - Bern 0 2.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip