Články

Dánsko – USA: okoření přátelský mač gólové hody?
article image

24.3.2015

Seveřani, kteří se sedmi body vládnou skupině I, nadcházející kvalifikační cyklus o postup na ME vynechají. Zahálet ale nebudou, v přátelském duelu změří své síly s nebezpečným zámořským výběrem. Získají skalp Američanů?

Dánsko

+ sebevědomí, sehraný mančaft, defenzíva

- několik opor je zraněných, může chybět motivace

USA

+ rychlost, atletičnost, taktika

- od MS se týmu nedaří vyhrávat

 

Zámořský mančaft, který se na posledním světovém šampionátu probojoval ze základní skupiny do osmifinále, v novém roce rozhodně nezahálí a po přátelácích s Chile a Panamou jej čeká další těžké klání. K duelu v dánském Aarhusu kouč Klinsmann povolal jedenáct borců, kteří váleli na úspěšném MS 2014, většinu výběru tvoří legionáři působící na evropském kontinentu. Hlavními tahouny jeho mladého a atleticky skvěle vybaveného výběru by měli být zkušení Dempsey, Bradley či Altidore, úplným novicem je obránce Alvarado. Už v červenci Američani vyrazí na obhajobu triumfu v Gold Cupu a k duelu s Dánskem tak přistoupí se vší vážností a s cílem vítězně se naladit na nadcházející prestižní turnaj. Seveřani velmi dobře rozehráli kvalifikaci o postup na EURO, ve čtyřech duelech skupiny I porazili Arménii se Srbskem a remizovali v Albánii, nestačili jen na Portugalsko (0:1). Jejich výkon proti USA jistě pozitivně ovlivní uzavřený smír hráčů s federací, obě znesvářené strany se dlouho dohadovaly o výši hráčských odměn a dokonce hrozilo, že fotbalisté vstoupí do stávky! Zkušený kouč Olsen nebude mít k dispozici zraněné Aggera s Bjellandem, nejistý je start Hojbjerga. Naopak hvězdy jako Eriksen, Kjaer či Krohn-Dehli jsou zdravé a připraveny nastoupit. Dánové mají tradičně silnou defenzivní fázi, rychlonozí američtí forvardi jejich obranu ale jistě pořádně prověří. Líbí se mi sázka na to, že se oba soupeři střelecky prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Dánsko - USA ano 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip