Články

Dánsko – Švédsko: hosté vydřou postup
article image

16.11.2015

Severští rivalové soupeří v pikantním barážovém souboji o účast na mistrovství Evropy a mírně navrch mají po domácím triumfu 2:1 reprezentanti Švédska. Odveta v Kodani nebude jednoduchá, Ibrahimovič a spol. ale odjedou s postupem v kapse.

Po pěti zápasech bez vítězství nad svým velkým rivalem z Dánska fotbalisté Švédska v pravou chvíli zabrali a úvodní domácí barážový duel vyhráli 2:1. Inkasovaný gól deset minut před koncem z kopačky Jörgensena jim ale radost z triumfu trochu zkazil, porážka 0:1 v odvetě by je totiž poslala z kola ven! Ačkoliv Dánové měli o trochu více ze hry, Švédi byli nebezpečnější a těsně před koncem se dostali do vedení zásluhou Forsberga, krátce po přestávce je pak poslal do dvougólového trháku proměněnou penaltou Zlatan Ibrahimovič. Legendární forvard má v příštím roce zřejmě poslední šanci, aby si zahrál na mistrovství Evropy, a udělá vše pro to, aby Švédi v baráži uspěli. Společně se svými spoluhráči ale nemohou v Kodani jen betonovat a doufat, že udrží domácí střelce na uzdě, musí být také aktivní směrem dopředu. Dánové budou dobývat jejich defenzívu a v domácím prostředí předvedou jistě ještě lepší výkon než ve Švédsku. Na postup ale asi nedosáhnou…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Postup - Švédsko - Dánsko 1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip