Články

Dánsko – Kazachstán: přemožitelé Čechů si těsnou výhru pohlídají
article image

15.5.2016

Od Rusů dostanou desítku, pak porazí Čechy. Hokejisté Dánska jsou na MS nevyzpytatelní, nicméně mají velkou šanci na postup do play off. Proti sestupujícím Kazachům se k těsné výhře prokoušou.

Jsou nepříjemní v obraně, kde protivníkovi nedají metr prostor, když je nejhůř, nad vodou je drží skvělý gólman. A v útoku mají první lajnu poskládanou jen z borců z NHL. O síle Dánů se bolestně přesvědčili i čeští hokejisté, když padli na nájezdy. Tento šokující výsledek poslal Seveřany na čtvrtou příčku ve skupině A a mají nemalou šanci se na ní udržet a vybojovat si čtvrtfinále! V závěrečném duelu skupiny hostí Kazachy, kteří po úvodní výhře nad Švýcary padli pětkrát za sebou a jsou jistým sestupujícím. Sice už mohou hrát uvolněně, ovšem na druhou stranu právě motivace požene dopředu Dány. V jejich vzájemných duelech obvykle padá do pěti gólů a těsná výhra Seveřanů by to měla být i tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Dánsko - Kazachstán 5,5 1/-5,5 2.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip