Články

Dánsko – Brazílie: domácí konečně zaberou
article image

9.8.2016

Zápas o vše! Hvězdní fotbalisté domácí Brazílie na olympijském turnaji ještě nevyhráli, což musí v posledním utkání skupiny A proti Dánsku změnit. Jinak také nemusí postoupit do play off... Těžkou situaci ale zvládnou a zvítězí.

Kanárci ještě neroztáhli křídla a nevzlétli k výšinám, kam měli mít podle předpokladů namířeno. Největší favorité olympijského turnaje mají po dvou duelech na kontě jen dvě remízy a žádný vstřelený gól... To je na tým, jehož ofenzívu táhne hvězdný Neymar z Barcelony, opravdu tristní bilance. Další selhání v utkání s Dánskem si už nemohou Brazilci dovolit, mohlo by je totiž stát místo v play off, do něhož jdou dva nejlepší týmy z každé skupiny. Proti JAR i Iráku měli Kanárci drtivou převahu (dohromady 40 střeleckých pokusů a více jak 60% držení míče), ale v šancích, kterých ovšem nebylo tolik, kolik by si jejich drtivý tlak zasloužil, se vždy zastřelovali. Ani proti Dánsku se obraz hry nezmění, Brazilci budou tlačit a doufat, že střeleckou smůlu konečně prolomí. To by se jim mohlo povést!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Dánsko - Brazílie 1:0 2 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip