Články

Dallas – St. Louis: přestřelku fanoušci neuvidí
article image

28.4.2016

Dva nejlepší týmy Západní konference si to rozdají v druhém kole play off zámořské NHL a fanoušci se mají na co těšit! Borci Dallasu jsou proslulí ofenzivním hokejem, Blues zase drtí protivníky skvělou defenzívou…

Stars byli jasně nejproduktivnějším týmem základní části NHL a také v play off se jim zatím daří střílet góly, což dokázali v sérii s Minnesotou (4:2 na zápasy). Ofenzívu Dallasu táhnou tradiční opory Jamie Benn (4+6) a Jason Spezza (4+5), v obraně je ale texaský mančaft zranitelný a toho bude chtít St. Louis využít! V základní části se to Blues dařilo, vždyť ovládli čtyři z pěti vzájemných duelů, dvakrát ale uspěli až v nájezdech a jednou v prodloužení. Na rivala z Centrální divize si i tak ale svěřenci kouče Hitchcocka budou věřit, navíc jim postup před úřadující šampiony z Chicaga vlil do krve spoustu sebedůvěry. Přitom Blues dělila jenom jedna prohra od spektakulárního kolapsu, prohospodařili totiž vedení 3:1 na zápasy a Blackhawks dorazili až v rozhodujícím sedmém klání… Vzájemné bitvy Dallasu se St. Louis bývají chudé na góly, jenom v jedné z posledních pěti padlo šest či více branek. A neočekávám, že by se na tom mělo něco změnit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Dallas - St.Louis 5,5 - 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip