Články

Dallas – St. Louis: gólově dietní bitva!
article image

10.5.2016

Série mezi dvěma nejlepšími týmy Západní konference po základní části je podle očekávání hodně vyrovnaná, o postupujícím bude muset rozhodnout až sedmý duel! Hostující Blues už jej letos zvládli proti Chicagu, uspějí znovu?

Patnáct let čekají hokejisté St. Louis na postup do konferenčního finále a věří, že letos smůlu konečně prolomí! Dokonce už mohli slavit, jenže na svém ledě nezvládli šesté utkání s Dallasem, který pustili do tříbrankového trháku, jenž se jim už nepodařil umazat. Po prohře 2:3 se tak musí pokusit uspět na ledě Stars, což by nemusela být až tak velká nevýhoda, vždyť série je nesmírně vyrovnaná a Stastny a spol. dokonce dokázali v Dallasu vyhrát dva ze tří zápasů! Navíc zvítězit v rozhodujícím sedmém utkání zvládli v prvním kole play off proti obhájcům Stanley Cupu z Chicaga a tato zkušenost jistě bude mít na jejich výkon pozitivní vliv. Dallas disponuje výtečným útokem, ve fyzicky náročných bitvách se St. Louis ale uspěl jen tehdy, když se zaměřil na poctivou defenzívu – všechny tři výhry vybojoval v duelech, ve kterých padlo maximálně pět branek. A úspěšný recept bude chtít znovu použít, fanoušci uvidí urputný hokej s minimem gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Dallas - St.Louis 5,5 - 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip