Články

Dallas – Nashville: Seguin sestřelí Predátory!
article image

27.12.201

Stars se v Západní konferenci pohybují těsně pod hranicí postupu do play off, výhra nad trápícím se Nashvillem je pro ně povinností! Zavelet na zteč branky Predátorů by měl obávaný kanonýr Tyler Seguin, někdejší dvojka draftu vstřelí gól!

Predátoři v současnosti připomínají spíše krotké beránky. V posledních čtyřech duelech bodovali jen při domácí porážce v prodloužení s Montrealem (3:4), pod stromeček jim borci Bostonu nadělili výprask 2:6. Prostupná defenzíva, za kterou aktuálně příliš neexcelují gólmani Mazanec (úspěšnost 91%) s Huttonem (90,2%) a málo produktivní útok, jenž v jedenácti prosincových duelech pouze jednou vstřelil více než tři branky (při výhře 4:1 nad Rangers), to jsou jejich hlavní problémy, které je přikovaly na dno Centrální divize. Jejich rivalové z Dallasu jsou na tom o poznání lépe a bojují o play off, v Západní konferenci ztrácí na osmý Phoenix pouze tři body. V posledních čtyřech duelech třikrát naplno bodovali a nestačili jen na San Jose, na jehož ledě padli 2:3 v nájezdech. Jejich ofenzívu táhne probuzený talent Tyler Seguin, jenž po příchodu z Bostonu v Dallasu pookřál a s 19 přesnými zářezy na pažbě je sedmým nejlepším střelcem NHL. S prostupnou obranou Phoenixu by si měl poradit! Věřím, že se střelecky prosadí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Dal-Nas: Seguin T. ano 2.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip