Články

D. Moskva – Jokerit: válka silných skončí remízou
article image

4.2.201

Tenhle mač slibuje pořádně ostrou a vyrovnanou bitvu. Jokerit se po dvou těsných porážkách opět vítězně nadechl a hokejisté Dynama teď projíždějí KHL silou parního válce. Jejich vzájemné duely bývají velmi vyrovnané.

Stačí se podívat do statistik probíhající sezony. První zápas v Helsinkách skončil těsným vítězstvím finského týmu 2:1, druhý opět v Hartwall Areně pro sebe rozhodli po remíze 2:2 dynamovci až v nájezdech a také třetí v Moskvě skončil těsnou výhrou Dynama 3:2, když hosté málem dotáhli až k bodům nepříznivý stav 0:3!

Jokerit si ve své druhé sezoně v KHL vede skvěle. Ze všech osmadvaceti celků obou konferencí získali více bodů jen suveréni z CSKA Moskva! Dynamo nasbíralo o 5 bodů méně, ovšem z pohledu vstřelených (159:158) a inkasovaných (122:127) branek na tom jsou oba dnešní protivníci takřka rovnocenně, byť těsně „vedou“ domácí. Kurz na plichtu je atraktivní, za úvahu rozhodně stojí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - D.Moskva - Jokerit 0 4.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip