Články

Curych – Kloten: mistr doma nezaváhá!
article image

19.10.2014

V posledních třech sezonách dvakrát ukořistili mistrovskou trofej a letos znovu patří mezi elitu švýcarského hokeje. Curyšští Lvi se o průběžné vedení v soutěži na dálku přetahují s Davosem, doma Kloten porazí a půjdou do čela!

Lvi z Curychu si v nové sezoně opět počínají jako dravé šelmy a zápolí o první místo v tabulce, na které si ale dělají zálusk také Davos s Luganem. Momentálně jsou druzí, ovšem v případě vítězství by vedoucí Davos předskočili. V posledních sedmi duelech svěřenci kanadského kouče Crawforda pětkrát naplno bodovali a dvakrát padli mimo svůj led – v Luganu a Zugu. Doma se jim naopak nesmírně daří, před svými fanoušky vyhráli v normální hrací době sedm z osmi duelů a body ztratili jenom při prohře v nájezdech s Bielem v pátém kole. Kloten je na tom výrazně hůř než jeho soupeř, do nové sezony odstartoval šesti porážkami v řadě a dlouhou dobu tak leštil dno celé soutěže. Od sedmého kola však výrazně zpevnil defenzívu, zlepšil produktivitu a výsledky se dostavily – vyhrál pět ze sedmi utkání a v tabulce se vyšplhal na desátou pozici. Pokračovat v herním vzepjetí ale nebude proti Curychu snadné, Lvům už letos podlehl na vlastním ledě 0:2 a celkem s nimi prohrál osm vzájemných duelů v řadě! A ani tentokrát si bilanci nevylepší, Davos doma opět zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - ZSC Curych - Kloten 1 1.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip