Články

Cuevas P. – Berdych T.: českému favoritovi vezme jen set
article image

27.5.2016

Dvě kola zvládl s grácií, ale teď ho čeká první opravdu vážný test. Tomáš Berdych si na French Open změří síly s Uruguaycem Pablo Cuevasem a stejně jako v minulém kole ztratí jen set.

Do grandslamové Paříže odjížděl v nejistotě – měl na kontě nejtěžší porážku kariéry, dva kanáry od Goffina, k tomu vyhodil kouče Vallverdua. Jenže zatím se to na českém borci nijak neprojevuje. V prvním kole předvedl uragán, ve druhém zaváhal pouze v jedné sadě. „Ale v začátku turnaje není potřeba tam nechat úplně všechno. Hlavně je důležité, když to nakonec zvládnu,“ ušklíbl se po výhře 3:1 nad Džazírím. Teď už by měl ale raději zapnout na plné obrátky, protože Uruguayec je na antuce jiná třída. A pak, v jediném vzájemném duelu Cuevas vyhrál loni v Pekingu na tvrdém povrchu 6:4, 6:4, v letošní sezóně má zápasovou bilanci 20:9, což je lepší než Berdych. „Je to obrovsky těžký soupeř na to, co to je za kolo. Ale i takové člověk musí potkat, pokud chce něco uhrát a jít dál,“ řekl český bourák. Bude se muset obrnit trpělivostí a nekazit, nutně by potřeboval kvalitní servis. Dá se očekávat, že tohle vše se českému borci nesejde v průběhu úplně celého zápasu, ale více než jednosetový výpadek by předvést neměl.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Cuevas P. - Berdych T. 1:3 3.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip