Články

CSKA – Sparta: Pražané v Moskvě padnou
article image

28.7.201

Sezonu nerozehráli podle představ, v ligové premiéře jen bez branek remizovali v Jihlavě. V Moskvě musí sparťanští fotbalisté předvést výrazně lepší výkon, jinak se jim vysněná Liga mistrů výrazně vzdálí!

Před pěti lety si z cesty do Moskvy v základní skupině Evropské ligy odvezli od CSKA výprask 0:3, podobný výsledek by jim letos v podstatě zabouchl dveře do evropských pohárů. Fotbalisté Sparty se na jeden z klíčových duelů nové sezony ale příliš dobře nenaladili, v Jihlavě jen plichtili 0:0. Při prvním ligovém klání nového ročníku výsledkově ani herně nepřesvědčili a nenavázali tak na velmi dobré výkony z letní přípravy. Trenéru Ščasnému nevyšla sázka na nové taktické rozestavení 3-5-2, letní posily Steinhöfer či Paixao hrály mizerně a tak se dají čekat změny v sestavě. Právě Němec Steinhöfer půjde mezi náhradníky, jeho místo na pravé záloze zaujme Frýdek a na levý kraj se vrátí Costa, důvěru by mohl dostat také rychlík Breznaník. CSKA na rozdíl od Sparty vyšel vstup do ligy, když vyhrál oba úvodní duely a ani jednou neinkasoval, kvalitou kádru i zkušenostmi pražského soka přeci jen převyšuje. V domácím prostředí je CSKA tradičně hodně silný, se Spartou si poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - CSKA Moskva - Sparta Praha 1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip